Academie Two-Phase Make Up Remover – Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

Academie Two-Phase Make Up Remover – Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

Każda kobieta marzy o magicznym spojrzeniu podkreślonym dzięki długim i gęstym rzęsom. Panie poświęcają wiele czasu na wybór odpowiedniego tuszu do rzęs skupiając się na dobrze wyprofilowanej szczoteczce oraz poszukują skutecznych odżywek wzmacniających rzęsy. Często jednak zapominają o prawidłowym przeprowadzonym demakijażu, który nie wpływa negatywnie na rzęsy, w ten sposób niwecząc działanie odżywek i wzmacniających je preparatów.

Skutecznym, a zarazem łagodnym produktem do demakijażu oczu jest Academie Two-Phase Make Up Remover – dwufazowy płyn do demakijażu oczu. Preparat szybko i dokładnie usuwa makijaż, nawet wodoodporne tusze. W swojej formule zawiera d-pantenol, który dodatkowo wzmacnia rzęsy. Płyn może być także używany przez osoby noszące szkła kontaktowe. Nie powoduje podrażnień – jest hipoalergiczny i nie zawiera środków zapachowych.
Przed użyciem płynu należy go wstrząsnąć i nasączyć nim waciki kosmetyczne. Następnie nałożyć waciki na przymknięte oczy, odczekać około 30 sekund, zmywać skórę pod i nad rzęsami, aż do momentu, gdy waciki będą czyste.

Oceń i skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ocena?

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>