Co na wypadanie włosów i łysienie? Zero tabletek !

Co na wypadanie włosów i łysienie? Zero tabletek !

Wypadanie włosów jest procesem bardzo naturalnym. Szacuje się, że człowiek w ciągu dnia może tracić nawet do 120 włosów. W momencie, gdy jest ich zdecydowanie więcej, powinniśmy podjąć konkretne działania, aby pozbyć się tego problemu. Przyczyny tego zjawiska mogą być zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Do najczęstszych zalicza się stres, zaburzenia hormonalne, nieodpowiednią dietę oraz częste zabiegi stylizacyjne. Wypadanie włosów jest problemem krępującym, ale też irytującym. Ostatecznie, liczne włosy zostające w brodziku prysznicowym nie są przecież komfortową sytuacją. Trzeba przestać więc z niepokojem patrzeć na szczotkę pełną włosów i zacząć działać.
Na samym początku należy stwierdzić, że pożądane efekty osiągniemy jedynie dzięki systematyczności i konsekwencji w działaniu. Wiele osób od razu decyduje się na pójście po najmniejszej linii oporu, poprzez branie tabletek. Chcą leczyć swoje włosy, niszcząc przy tym wątrobę, ponieważ spożywanie leków bardzo ją obciąża. Poza tym, branie różnych suplementów, może przynieść jedynie chwilowy efekt silniejszych włosów. Bywa, że po ich odstawieniu, problem powraca. Warto zatem zawalczyć o piękniejsze włosy w sposób zdrowy i trwały.
Wśród różnych sposobów zahamowania wypadania włosów wyróżnia się m.in. zmianę diety, kosmetyków do pielęgnacji, czy też sposobu ich stylizacji. Zmagając się z problemem łysienia, warto zrezygnować z prostownicy, lokówki i suszarki. Jednak czasami powyższe sposoby mogą być niewystarczające. W takiej sytuacji, dobrą decyzją okazać się może inwestycja w odżywkę regenerującą włosy, która dostarczy im niezbędnych składników wpływających na ich szybki wzrost.

FEG YUDA Hair Growth Spray - spray regenerujący włosy

Produkty FEG YUDA do kupienia na: www.yudahair.pl
Jednym ze sprayów, fenomenalnie wpływającym na porost włosów jest Yuda Hair Growth Spray. Istnieją trzy podstawowe powody, dla których warto zaprzyjaźnić się z tym kosmetykiem. Po pierwsze, wzmacnia on i pobudza wzrost włosów. Po drugie, zapobiega procesowi łysienia, dzięki znajdującym się w jego składzie naturalnym składnikom oraz ekstraktom z ziół m.in. z korzenia angeliki czy też z żeń-szenia.  Komponenty te dodatkowo odżywiają macierz włosa oraz regulują wydzielanie sebum. Po trzecie, kosmetyk ten jest bardzo wygodny w stosowaniu, dzięki prostej aplikacji w postaci spryskiwania skóry głowy.
Warto zatem zadbać o zdrową, gęstą czuprynę, nie krzywdząc przy tym innych części swojego ciała. Należy zastosować trwałe metody walki z łysieniem, tak, aby nie martwić się o możliwy powrót problemu wypadających włosów.

Oceń i skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ocena?

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>