Dr.Hauschka Mascara – Tusz do rzęs

Dr.Hauschka Mascara – Tusz do rzęs

Marta
  • Cena
  • Skuteczność

Tusz do rzęs to nieodłączny element makijażu dziennego, jak i wieczorowego. Odpowiednio dobrany to podstawa udanego make-up’u – gwarantuje podkreślenie kształtu oczu i dodaje im uroku. Dr. Hauschka stworzyła maskarę, która nie tylko wydłuża i pogrubia rzęsy, ale także je pielęgnuje.

W formule tuszu do rzęs Dr.Hauschka znajdują się ekstrakty roślinne ze świetlika, czarnej herbaty i liści neem (zioła wykorzystywane w medycynie indyjskiej), które mają właściwości kojące, dzięki czemu nie wywołują podrażnień. W składzie maskary obecne są także woski różane i jojoba, które wzmacniają każdą rzęsę z osoba.

Mascara Dr. Hauschka została przebadana oftalmologicznie, dlatego może być stosowana przez osoby o najbardziej wrażliwych oczach i noszące szkła kontaktowe. Pojedyncza aplikacja wydłuży, doskonale wyczesze, podkręci i pogrubi nasze rzęsy, natomiast podwójna gwarantuje efekt „sztucznych rzęs”.

Oceń i skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ocena?

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>