FEG Eyelash Enhancer – innowacyjna odżywka stymulująca wzrost rzęs

FEG Eyelash Enhancer – innowacyjna odżywka stymulująca wzrost rzęs

Nie od dziś wiadomo, że oczy są zwierciadłem duszy. To właśnie oczy przyciągają spojrzenie osób, które patrzą na nas po raz pierwszy. Zadbane i długie rzęsy są postrzegane przez mężczyzn, jako niepodważalny atrybut kobiecości. Dlatego tak wiele Pań poszukuje sposobu na magnetyczne spojrzenie. Wszystkim Paniom marzącym o przysłowiowych ‘rzęsach jak firanki” polecamy FEG Eyelash Enhancer – odżywkę wyraźnie poprawiającą kondycję rzęs.

Zobacz inne odżywki marki FEG: www.dorzes.pl/category/odzywki-do-rzes/feg-odzywki-do-rzes

FEG Eyelash Enhancer to odżywka, która odniosła sukces w krajach takich jak Australia, Japonia i Stany Zjednoczone. Widocznie wzmacnia rzęsy, stymuluje ich wzrost i zapobiega ich wypadaniu. Składnikami aktywnymi zawartymi w odżywce są:

Ekstrakt z granatu - działający regenerująco, zapobiegający powstawaniu obrzęków,

Ekstrakt z zielonej herbaty – działający antyoksydacyjnie,

Ekstrakt z ogórka - działający przeciwzapalnie

Ekstrakt z pestek dyni - przyspieszający odbudowę rzęs, działający kojąco i łagodząco

Rezultaty działania odżywki są widoczne już po dwóch miesiącach systematycznego stosowania – stają się one wyraźnie gęstsze i dłuższe nawet o 2 mm!

Bogata konsystencja preparatu zapewnia równomierne i łatwe rozprowadzenie produktu na wszystkich rzęsach. Odżywka nie niesie za sobą ryzyka alergii, nie powoduje podrażnień oczu ani zmian w kolorze siatkówki. Sprawia, że rzęsy stają się długie, mocne i gęste.

Odżywki FEG Eyelash Enhancer należy używać codziennie wieczorem po demakijażu. Za pomocą praktycznego aplikatora należy rozprowadzić preparat równomiernie od nasady rzęs aż po same końce. Nie zapominajmy także o regularnym stosowaniu odżywki. W ten sposób będziemy mieć gwarancję skutecznego działania preparatu i szybko widocznych rezultatów.

Oceń i skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ocena?

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>