IMAGE SKINCARE Intense Brightening Eye Creme – Intensywna redukcja cieni i worków pod oczami

IMAGE SKINCARE Intense Brightening Eye Creme – Intensywna redukcja cieni i worków pod oczami

Cienie pod oczami są zmorą wielu kobiet. Najczęściej stanowią problem natury estetycznej, którego pragniemy pozbyć się jak najszybciej. Przyczyn tego defektu może być wiele. Jako pierwsza przychodzi na myśl nieprzespana noc lub zbyt wiele godzin spędzonych przed ekranem komputera. I rzeczywiście! Jeśli organizm jest zmęczony, właśnie w taki sposób pokazuje swój bunt.

Cienie i worki pod oczami – powody

Mówiąc o przyczynach cieni pod oczami nie można pominąć kwestii stylu życia. Palenie papierosów, notoryczny stres i nadmierne spożywanie alkoholu z pewnością nam nie pomagają. Warto w tym miejscu wspomnieć także o niedokładnym demakijażu, który również przyczynia się do niechcianych worków pod oczami.

Na koniec przyczyna, na którą w przeciwieństwie do dwóch poprzednich nie mamy wpływu. Jest nią proces starzenia się skóry. Wraz z upływem czasu staje się ona cieńsza, przez co żyły i naczynka są bardziej widoczne. Jak zatem pozbyć się tych nieestetycznych, sinych obwódek wokół oczu?

 

Image Skincare - Intense Brightening Eye Creme - Intensywna redukcja cieni i obrzęków pod oczami

 

Styl życia a cienie pod oczami

Najprostszym i najszybszym sposobem jest wykonanie dokładnego, kryjącego makijażu. Niestety jest to jedynie chwilowe rozwiązanie, które na dłuższą metę nie przynosi satysfakcjonujących rezultatów. Lepszym sposobem na pozbycie się cieni pod oczami jest zaatakowanie źródła problemu. Na początek zadbaj o tryb życia. Odrzuć używki i wprowadź w życie zdrową dietę oraz odpowiednią ilość snu.

Image Skincare – krem redukujący cienie i worki pod oczami

Drugi etap walki o piękny wygląd to odpowiednia pielęgnacja. Dziś pod lupą znajdzie się hit marki Image Skincare, czyli Intense Brightening Eye Creme. Jest to krem, który zapewni Ci intensywną redukcję cieni i worków pod oczami. Rewelacyjnie połączenie jego składników sprawia, że wykazuje on działanie nawilżające i rozświetlające. Nie są mu straszne cienie, obrzęki, oznaki zmęczenia i zmarszczki. Systematyczne stosowanie produktu na oczyszczone okolice oczu powoduje:

  • zdrowy i promienny koloryt,
  • redukcję zmarszczek,
  • jędrną i elastyczną skórę. 

Rozwiąż problem opuchniętych i podkrążonych oczu. Przestań dodawać sobie lat i dostarcz skórze niezbędne składniki zawarte w kosmetykach pielęgnacyjnych, dzięki którym zapomnisz o zaniedbanym wyglądzie.

Oceń i skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ocena?

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>