Orphica Realash – Odżywka do rzęs

Orphica Realash – Odżywka do rzęs

W dzisiejszych czasach kobiety przywiązują dużą wagę do wyglądu i kondycji ich rzęs. Panie zdają sobie sprawę, że oprócz funkcji ochronnej zadbane, długie i gęste włoski stanowią prawdziwą esencję kobiecości. Niestety utrzymanie ich w dobrej formie nie jest łatwym zadaniem, zwłaszcza, że cykl życia rzęs wynosi zaledwie ok. miesiąca.

Tusz do rzęs to nie wszystko!

Aby podkreślić nasze rzęsy stosujemy różnego rodzaju tusze do rzęs, które dbają o to, aby „otworzyć”oko. Ciekawostką jest fakt, że rzęsy farbowano już w starożytności. Aby usztywnić i uwydatnić kolor i gęstość rzęs Egipcjanki stosowały mieszaninę sadzy, oliwy i białka.
Oprócz tuszu do rzęs, warto jednak zastosować także odżywkę, która poprawi ich kondycję. Na zdrowych włoskach tusz wygląda jeszcze lepiej! Jeżeli zastanawiasz się czym odżywić rzęsy, warto skorzystać z preparatów przeznaczonych właśnie do tego celu. Dobrze dobrana, profesjonalna odżywka pozwoli Ci osiągnąć spektakularne efekty.

Orphica Realash – korzyści stosowania odżywki do rzęs

Przedstawiam Ci odżywkę do rzęs od Orphica Realash. Kosmetyk dedykowany jest wszystkim tym, którzy marzą o długich, zdrowych i gęstych rzęsach. Jeżeli Twoje włoski są z natury krótkie lub osłabione przedłużaniem czy też innymi zabiegami – odżywka jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Co ważne, produkt został przebadany przez specjalistów pod względem dermatologicznym i okulistycznym. Badania potwierdziły, że formuła odżywki pozwala osiągnąć zachwycające efekty w postaci długich i gęstych rzęs oraz zapobiec ich wypadaniu.

 

Orphica Realash - Odżywka do rzęs

 

Jak stosować odżywkę, aby osiągnąć pożądane efekty?

Skuteczne składniki aktywne to nie wszystko! Nie obejdzie się też bez Twojego wkładu i dobrych nawyków. Po pierwsze, przed nałożeniem odżywki pamiętaj o dokładnym demakijażu. Zanieczyszczone włoski sprawią, że odżywka nie będzie mogła w pełni wykazać swoich właściwości. Drugą istotną zasadą jest systematyczność stosowania. Odżywka nie oferuje natychmiastowych efektów, dlatego należy uzbroić się w cierpliwość i regularnie używać produktu.

Ponadto po zakończeniu kuracji, nie należy zaprzestać stosowania odżywki. Warto kontynuować pielęgnację, lecz z mniejszą częstotliwością. Aby podtrzymać uzyskany efekt, wystarczy aplikować ją ok. 2-3 razy w tygodniu.

Odżywka do rzęs może przynieść naprawdę rewelacyjne efekty. Ważne, aby wybrać produkt ze skutecznym składem i systematycznie nakładać go na rzęsy. Bądź cierpliwa, a Twoje włoski staną się dłuższe, gęstsze i grubsze.

 

Oceń i skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ocena?

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>