Oznaki starzenia się skóry – jak je zwalczyć?

Oznaki starzenia się skóry – jak je zwalczyć?

Wiele kobiet boi się zobaczyć je po raz pierwszy w lustrze, a w okresie młodości sądzi, że nigdy nie zawitają na ich twarzy. Mowa tutaj o pierwszych oznakach starzenia się skóry. Zmęczona twarz i oczywiście zmarszczki wokół oczu zwane „kurzymi łapkami”, często są powodem braku uśmiechu na twarzy kobiet. Wśród oznak starzenia się wyróżnić można także spuchnięte oczy. Bardzo często wyglądają one, jak gdyby ktoś uczestniczył w nocnym maratonie filmowym. Pierwsze oznaki starzenia przychodzą bez uprzedzenia i bywa, że nie pomagają im już długi sen i częste picie wody. W takiej sytuacji warto zaufać kosmetykom, które dzięki swoim aktywnym składnikom wygładzają i odmładzają skórę.

Produkty Obagi do kupienia na: www.sklepestetyka.pl/obagi

Do takich produktów zaliczyć można serum firmy Obagi. Ze względu na to, iż preparat występuje w różnych formach tj. serum 10, 15 i 20 %, można dostosować go do indywidualnych potrzeb. Należy zaznaczyć, iż zawiera ono substancję aktywną w postaci kwasu askorbinowego, a mówiąc prostszym językiem – witaminę C. Jaka jest zatem siła tej witaminy? Kwas askorbinowy doceniany jest głównie za swoje dwukierunkowe działanie. Po pierwsze, jest to silny antyoksydant, który zwalcza wolne rodniki oraz wspomaga ochronę przeciwsłoneczną. Po drugie, jest on składnikiem stymulującym syntezę kolagenu. Poza tym siła witaminy C doceniana jest także w walce z trądzikiem różowatym. Należy zaznaczyć, iż działa również przeciwzapalnie i jest w stanie rozjaśnić przebarwienia. Stawiając na witaminę C w tej bogatej i skoncentrowanej formule, spodziewać się można napiętej i uelastycznionej skóry. Serum nie tylko wygładza zmarszczki, ale również bardzo dobrze nawilża skórę, przenikając w jej głąb. Preparat przeznaczony jest przede wszystkim dla cery wrażliwej, borykającej się z suchością i podrażnieniami.

 Obagi Professional C Serum

www.sklepestetyka.pl/obagi-professional-c-serum-20-serum-20-witamina-c-w-bogatej-skoncentrowanej-formule-30-ml.html

www.sklepestetyka.pl/obagi-professional-c-serum-15-serum-15-witamina-c-w-bogatej-skoncentrowanej-formule-30-ml.html

www.sklepestetyka.pl/obagi-professional-c-serum-10-serum-10-witamina-c-w-bogatej-skoncentrowanej-formule-30-ml.html

Dzięki tej skoncentrowanej formule, kobiety nareszcie będą mogły uwolnić kąciki swoich ust i szeroko uśmiechnąć się, widząc swoje odbicie w lustrze. Należy przestać zamartwiać się oznakami starzenia się skóry i zacząć działać, poprzez wybór skutecznych, dobrej jakości produktów.

Oceń i skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ocena?

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>