RevitaLash Advanced Eyelash Conditioner – odżywka do rzęs marki RevitaLash 234 zł

RevitaLash Advanced Eyelash Conditioner – odżywka do rzęs marki RevitaLash

Marta
Użytkownicy
  • Skuteczność
  • Cena
  • Skład
  • Ocena ogólna

Idea odżywki RevitaLash narodziła się z miłości męża do żony, który chciał pomóc małżonce w powrocie do zdrowia po chorobie nowotworowej. Recepturę produktu, wykorzystując swoje 25-letnie doświadczenie w zawodzie okulisty, stworzył dr Michel Brinkenhoff, jako wyjątkowy prezent dla swojej żony Gayle, która zachorowała na raka piersi, a agresywna chemioterapia zniszczyła jej rzęsy. Po zastosowaniu odżywki rzęsy Gayle po okresie pięciu tygodni odzyskały kondycję sprzed chemioterapii. Produkt odniósł sukces i dzięki temu stał się dostępny na całym świecie dla wszystkich osób, których marzeniem są długie i zadbane rzęsy.

RevitaLash Advanced Eyelash Conditioner dzięki innowacyjnej formule zapewnia długie, mocne i gęste rzęsy. W skład preparatu wchodzą specjalnie dobrane ekstrakty roślinne z żeń – szenia, zielonej herbaty, pszenicy, nagietka lekarskiego, oraz nienasycone kwasy karboksylowe, które pobudzają szybki i intensywny wzrost rzęs. Odżywka nie powoduje podrażnień, testy kliniczne nie wykazały wpływu na ciśnienie gałki ocznej ani na ostrość widzenia. Produkt został kompleksowo przebadany dermatologicznie i oftalmologicznie.

Revitalash Advanced Eyelash Conditioner należy stosować raz dziennie, wieczorem, po wykonaniu demakijażu. Za pomocą wygodnego aplikatora należy nałożyć odżywkę od nasady po końce rzęs. Może być stosowana nawet na sztuczne rzęsy.

One Comment

  1. Polecam mocno.

Oceń i skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ocena?

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>